O NAS

Mobipol jest Autoryzowanym dystrybutorem firmy ExxonMobil (Certyfikat). Od początku istnienia, tj. od 1993r. specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej olejów i smarów marki Mobil.  W naszej ofercie posiadamy wszystkie produkty Mobil dostępne na polskim rynku. Kupujemy wyłącznie bezpośrednio u producenta, co daje 100% gwarancję, że nabyty olej lub smar jest oryginalny i spełnia warunki jakościowe. Jeżeli w ofercie nie widzisz jakiegoś produktu, szukasz zamiennika lub nie wiesz jaki produkt wybrać, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 

 

Oprócz samego produktu, zapewniamy Ci profesjonalną opiekę techniczną na każdym etapie zamówienia. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie odpowiedniego doboru produktów, badań i analiz oleju, prowadzenia polityki olejowej w zakładach przemysłowych oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, optymalizujących pracę maszyn i koszty. Dodatkowo posiadamy wsparcie inżynierów z firmy ExxonMobil.

 

Jeżeli szukasz zaawansowanych rozwiązań dla swojej firmy, skontaktuj się z naszym inżynierem technicznym: jan.kowalski@mobipol.pl tel. 509 643 17